TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
94 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Taşkın Çıvga
  • ADRES: Kurtuluş Mahallesi Fatih Caddesi No:32 Kat:2 Daire:3
  • TELEFON: 0 (553) 785 10 45
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (542) 560 7372
  • WEB SİTESİ: http://www.perahost.com
  • E-POSTA: info@perahost.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kurtuluş Mahallesi Fatih Caddesi No:32 Kat:2 Daire:3

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Pera Hosting ve Barındırma

ailesi olarak bizler, geçmişten gelen iş tecrübelerimizden faydalanarak çıtamızı hızla yükseltip, gerek ticari (e-ticaret) gerek kişisel web barındırma ve web tasarım konularında sıra dışı başarılara imza attık. Müşteri sorunlarına hızlı ve güvenilir bir şekilde çözümler üretmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş olan Pera Hosting ve Barındırma ailesi, sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde müşterilere (sizlere) daima uygun, fiyat kategorisi, güvenilir hizmet ve hızlı sorun çözümler sunmayı başarmıştır.

“Müşteri Memnuniyeti Başarımızdır” sloganıyla tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz müşteri ihtiyaçlarına göre en uygun fiyat kategorisinde belirlenir. Uzun yıllar ve deneyimli, verimli çalışmalarımız sonucu işimize duyduğumuz coşkuyle müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi sağlar, standartların üzerine çıkarak müşterilerimizin beklentilerinin katbekat fazlasını sunarız.

Pera Hosting ve Barındırma , ürünlerini ve hizmetlerini istikrar ve akılda kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir firma olarak akıllara yer edinmek ister. Sorumluluklarının bilincinde ve ilkelerine bağlı bir şekilde çalışarak, müşterileri ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olmayı, kaliteli hizmet sunmayı,, çağdaş yönetim teknikleriyle müşterilerinin daha karlı olabilmeleri için gerekli teknolojileri müşterilerine sunarak yazılım ve hosting sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren saygın, güvenilir ve yüksek bir firma olmayı kabul etmektedir.

Kurumsal Bilgiler

PERA HOSTİNG ve BARINDIRMA

V.Dairesi: MANİSA / SOMA DAİRESİ

VERGİ NO: 2520986756

ŞİRKET SORUMLUSU: Taşkın ÇIVGA

Yer Sağlayıcı Belgemiz : Görüntülemek İçin Tıklayın
E-Posta Adresi: info@perahost.com – taskincivga@gmail.com

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.