Hostgator

16 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 22 Aralık 2022 16:36
  • İLAN TÜRÜ: Alış

Web barındırma bilgisi kemiklerimizde var ve interweb’lerin ilk günlerinden beri bu konuda mükemmel durumdayız. O zamandan beri, dünyanın dört bir yanındaki insanlara sitelerini kendi yöntemleriyle oluşturmalarına yardımcı olma taahhüdümüz nedeniyle uluslararası alanda genişledik.

Hedefimiz şudur: ölçeklenebilir çözümler ve uzman desteği aracılığıyla herkes için başarılı bir web varlığını mümkün kılmak. Hepsi sağlıklı bir mizah dozu ile, dikkat edin.

 

Müşteriler bizden bir şeyler öğrenmeye bayılıyor çünkü onlarla robotlar gibi değil, insanlar gibi konuşuyoruz. Bunu hayal et.

İnsan becerilerimiz teknik becerilerimizi azaltmaz. Pazarlama, e-posta, SEO ve diğer bir sürü inek ama yararlı şeyde uzmanız. Küçük başlayıp büyüdüğümüz için başkalarının da aynı şeyi yapmasına nasıl yardımcı olacağımızı biliyoruz. Yeni başlayanlar veya profesyoneller – hepsini memnuniyetle karşılıyoruz. Bu nedenle, profesyonellerin ev sahipliği yapmaya geldiği ve yenilerin en çok büyüdüğü yerdeyiz.

2002 tam olarak. Yirmi yıl ve 2,5 milyondan fazla web sitesi sonra, maskotumuz Snappy hala HostGator markasını ve temsil ettiği her şeyi temsil ediyor.

Biz tam olarak neyi savunuyoruz? Uzmanlık. Esneklik. Özgürlük. Güvenilirlik. Destek olmak. Ve tuhaflık için bir takdir. Ama bizim gevezeliklerimizin seni ikna etmesine izin verme. Müşterilerimiz kendileri adına konuşuyor