HABER DETAYI

27 Aralık 2022 21:35

Teşkilat 60.Bölüm Fragmanı

TRT 1 ekranlarında büyük heyecanla izlenen Teşkilat dizisinin yeni bölümü 1 ocak pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Terör kampında büyük bir başarı elde eden ekip, yeni görevler için İstanbul’a döner. Plan bozulduktan sonra Hartley, amacına ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. Kampta elde edilen verilere göre ekip üyeleri kanlı eylemin sonunu yakalar. Geçmişinin gölgelerinin peşini bırakmayan Ekhkar, Ömer’e Hasan Atmaka hakkında birkaç şey açıklamaya karar verir. Korkut, hiç beklemediği biriyle karşılaştığında arkasında bir tehlike olduğunu bilir. Kimsenin beklemediği bir plan yapan Hartley, bu planı gerçekleştirmenin en büyük cezayı kendisine vereceğinin farkında değildir.

Ekibi kimin çözdüğünü öğrenen Zehra, ancak bu bilgi onu ölümün eşiğine getirir.Savaşı başlatan Ekhkar, Ömer’in “Hasan Atmaka” sorgusu ile karşılaşınca iplerin kopmak üzere olduğunu fark eder. Çorkut’un uzun süredir kaçındığı sorunlarla yüzleşme zamanı. Ekip haini bulmaya çalışırken. Ömer, Zehra’yı yaşatmak için amansızca mücadele edecektir. Bu durum ilk kez Ömer ve Zephra’nın arasını açar ama Zephra, ekibi deşifre eden hainin hedefi olur.

Organizasyon serisi teması

Dizi adından da anlaşılacağı üzere organizasyon ve zeka çerçevesinde ilerliyor. Yapımcılığını Tims&B’nin üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Yağz Alp Akaidin oturuyor. Dizi Pazar akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Dizinin konusu… özel olarak organize edilmiş bir ekip karşımıza çıkıyor. Bu ekibin gizemli ve hareketli iş hayatlarının hikayesi anlatılıyor. Ayrıca ekibin özel hayatından ve geçmişinden çeşitli sahneler de yer alıyor. Organizasyon serisi hakkında bilinmesi gerekenler bu kadar.

Organizasyon Dizisi Oyuncuları

Düzenlenen dizinin detayları henüz ortaya çıkmadı ancak ana oyuncu kadrosunun son dakikada açıklandığı ortaya çıktı. Dizide Chalal Ertuğrul, Deniz Beisal ve Ezgi Eyübor rol alacak. Geçen günlerde Çelel Ertuğrul ile görüştüğünü duydum ama henüz imzalanmadı. Hayranlar için iyi haber! İmzalar atılıyor ve ilk başrolün Chalal Ertuğrul olacağını biliyoruz. Çağlar Ertuğrul’u Afilli Aşk dizisinde gördük. Daha geride, askerler hakkında “Dağ” dizisinde rol aldı. Kesin olan şu ki bu dizide yaşadıklarından bahsediyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.