HABER DETAYI

22 Aralık 2022 16:54

Sadece Arkadaşız 1.Sezon 19.Bölüm Fragmanı

Sadece Arkadaşız 1.Sezon 19.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

We’re Just Friends, Love Snack adlı TV dizisinin uyarlamasıdır. Dijital platform Exxen için çekilen Just Friends dizisinin setinde sosyal medyada Kubilay Aka ve Hazar Ergüçlü pozları paylaşıldı ve fragmanda anlaşıldı. İkilinin hayranlarını sevindiren bu paylaşımın ardından merak edilen fragman daha da merak uyandırdı. Yönetmenliğini Emre Erdoğdu’nun üstlendiği, senaryosunu Zeynep Koçak’ın yazdığı dizi, paylaştığı evin sahibi olmak için doğru eşleri bulmaya çalışan iki başarılı oyuncuya hayat veriyor. Yakında çıkacak olan Love Snacks uyarlaması We’re Just Friends’in başrolleri açıklandı. Biz Sadece Arkadaşız’da Deniz Can Aktaş ve son zamanların en sevilen oyuncularından Cemre Baysel rol alacak. Sevilen ikili ortak bir evin sahibi olmak için uygun bir eş bulmaya çalışır. Yönetmenliğini Emre Erdodu’nun üstlendiği filmin senaryosunu Zeynep Koçzak kaleme alıyor.

Yurtdışında büyük ilgi gören Love Snack’in film versiyonu çok yakında EXXEN’de yayınlanacak. Yakında çıkacak olan Love Snacks uyarlaması We’re Just Friends’in başrolleri açıklandı. Biz Sadece Arkadaşız’da Deniz Can Aktaş ve son zamanların en sevilen oyuncularından Cemre Baysel rol alacak. Sevilen ikili, ortak bir evin sahibi olmak için uygun eşler bulmaya çalışır. Yönetmenliğini Emre Erdau’nun üstlendiği filmin senaryosunu Zeynep Koçzak kaleme alıyor. “We’re Just Friends” Çok Yakında EXXEN’de…

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.