HABER DETAYI

22 Aralık 2022 16:44

Kuruluş Osman 110. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 110. Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Dizi özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecektir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. son bölümde neler oldu

Osman Bey, Sultan Alaaddin ile görüştü

Osman Bey, Konya’da Sultan Mesud’u bulmaya çalıştı ancak İsimhan Sultan’ın emriyle yakalandı. Bindur Bey’in gerçek yüzünü gören Osman Bey, boynuna Moğol ipi dolandığında bu baskıyı nasıl kaldıracaktır? Bütün çatışmalara rağmen Osman ve Alpleri esir alındı. Ancak Alaeddin Bey, babası Osman Bey’in sarayda Sultan Alaeddin’in huzurunda olduğunu haber verir. Osman Bey, Sultan Alaaddin ile tanışır. Sultan Alaeddin, Osman Bey’i oğlu Alaeddin’den ayrılması şartıyla serbest bırakır. gerçek ortaya çıkana kadar. Osman Bey gerçekleri ortaya çıkarabilecek mi Osman Bey İsimhan Sultan’ı durdurabilecek mi?

İsimhan Sultan’dan “Öldür Emri”!

İsimhan Sultan, Osman Bey’in öldürülmesi için emir verirken bir yandan da Yenişehir’i ele geçirmeyi planlamaktadır. Bu sırada İsimhan Sultan, Bala Hatun ile Marhun Hatun’un arasını açmaya kararlıdır. İsimhan Sultan; Bala ve Marhun, Hatun’u birbirlerine düşman edebilirler mi? İsimhan Sultan’ın Açlık Planı!

Osman Bey’in Konya’da olduğu haberi Kantakozenos’a ulaştı. Osman Bey’in Konya’da hayatta kalamayacağını ümit eden Kantakouzenos, tüm olasılıkları düşünür. İsimhan Sultan’ın Yenişehir’de çıkaracağı kıtlığa karşı Kantakouzenos nasıl bir önlem alacaktır?

Yenişehir’in Yükselişi Marhun Hatun Ne Yapacak?

Yenişehir halkı şimdiden öfkeli. Marhun Hatun, kıtlık tehdidi altındaki Yenişehir’i çıkmazdan nasıl kurtaracak?Öte tarafta Konur Alpleri görünüyordu. İsimhan Sultan Konur’a ne yapıyor?

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.