HABER DETAYI

23 Aralık 2022 15:38

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24.Bölüm Fragmanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 24.Bölüm Fragmanı

29 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen dizide her bölümde neler olduğunu bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Dizi özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecektir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. son bölümde neler oldu

Yakalanan Seldar hemen sorguya çekilir ama Seldar sessizce konuşup avukat istediğinde işler yavaşlar. Avukatın teklifi Theldar’ı bir yol ayrımına getirir ama kararı Yılan Takımı’nı tehlikeye atar. Payaslı, Songül’ün yaşadığı bir olaydan sonra Songül’ü yemeğe çıkarmaya karar verir. Songül havalı bir yere gittiğini sanmış ama Payasr’ın onu nereye getirdiğini görünce biraz şaşırmış ama ilerleyen saatlerde Payasr’ın nereye gittiğinin detaylarına iyice dikkat etmiş, orada olduğumu bir kez daha anladım. .

Zülfikar’ın denetimli serbestliğinin yanmaması için eve gitmek zorunda kalan Melek, Seral’in telefonuna her saniye el koymaya çalışır ama başarılı olamaz. Melek ve Aylin birlikte çalışıyorlardı günün sonunda beklenmedik bir adrese bir telefon geldi.

Mart’ın davası gerçekleşir. Gizem’in mahkemenin sorularına verdiği cevaplar ve sunulan deliller Mert’i çıkmaza sokar. Mart için bir başka çöküş ihtimaliyle karşı karşıya kalan Delia, bu zor günleri Kvanch’ın yardımıyla atlatmaya çalışır. Bu sırada Payathri, Yarvar ve Sungyul, Maart’ın masumiyetini kanıtlamak için kanıt arar. Kayıkhaneyi ziyaret eden Sadie ve Yarber’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.