HABER DETAYI

27 Aralık 2022 21:33

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikayesi 5.Bölüm Fragmanı

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikayesi 5.Bölüm Fragmanı

BLU TV ekranlarında büyük heyecanla izlenen Behzat Ç. dizisinin yeni bölümü salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

BluTV, Behzat Ç’nin yeni hikayesi “Çekiç ve Gül”:
Bir Behzat C. Hikâyesini seyirciye tanıtmaya hazırlanıyor. Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ilk sunum “Çekiç ve Gül:
A Behzat C.’nin konuşmasının provası önceki gün gerçekleşti. Kısa bir süre sonra çekim alanında yapılacak olan bu eserin seslendirmesi için provada bir araya gelen oyuncular, uzun bir aradan sonra yeniden buluşmayı dört gözle bekliyor. BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde büyük oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kez daha kamera karşısına çıkacak.Oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç yer alıyor. Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu katıldı. “Çekiç ve Gül:
Bir Bezatto C Yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın üstlendiği filmin senaryosunu Erkan Ur kaleme alıyor.

Fenomen dizi Behzat Ç. yeni sezonda hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Dizide Behzat Ç’yi canlandıran Erdal Beşikçioğlu geçtiğimiz günlerde dizinin yeniden çekileceğini duyurmuştu. Çekiç ve Gül:
Bir Bezatto C Hikayesinin kendi adıyla yayınlanacağı diziden ilk fragman geldi. Fragmanda BehzatÇ’ın sözleri yer alıyor. “Bunlar katil yalnız adamlar. Sürgünleri yediler ve geri döndüler” dedi.

Türk dizisi Behzat Ç’nin sıra dışı yapımlarından biri. Üçüncü kez seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Erdal Beşikçioğlu, geçtiğimiz günlerde mikrofonun kendisine teslim edilmesinin ardından kısa süre sonra Behzat Ç’yi çekmeye başlayacağını söyledi ancak daha fazla ayrıntı vermedi.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikâye Dizisi Konusu

1985 yılında polis akademisinden mezun olan Bezat, Ankara Polisi Cinayet Masası’nda göreve başladı. Korkusuz, zeki, güçlü ve karizmatiktir. Behzat bir dedektif olarak kalır ama tüm arkadaşları daha yüksek mevkilere taşınır. Sorun çıkarmaya devam ediyor ama suçluları yakalamak için kendine has bir yöntemi var. Hep Disiplin Kuruluna sevk edildi ama hiç değişmedi. Behzat kimseye, özellikle kadınlara güvenmez. Behzat kurallara göre oynamaz, kendi kurallarını koyarlar.

Behzat C. hayranları fazla beklemedi. BluTV yeni sezonun ilk tanıtımını paylaştı. Seri “Çekiç ve Gül:
Bir Behzat C. Hikaye onun adıyla geri dönüyor. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. BehzatÇ.’de yaşayan Nejat İşler. Fenomen karakter Ercüment Chozmar’ı canlandıran oyuncu, geçtiğimiz günlerde karakterle yollarını ayırdığını duyurmuştu. Bu arada Bezat Ça’da Harun’u canlandıran Fatih Ahtman’ın da gündeme geleceği iddia ediliyor. Yeni sezona katılmayacağım. Behzat C. İlk olarak 2010-2013 yılları arasında Star TV’de yayınlandı. Ekran dışı dizi, 2019’da BluTV’de yeni sezonuyla izleyici karşısına çıktı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.