HABER DETAYI

27 Aralık 2022 21:37

Baba 30.Bölüm Final Fragmanı

Baba dizisinin yeni bölümü 27 aralık salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Kadir, Serahatin’in adamlarını planına çeker ve muhteşem ismi kurtarmak için harekete geçer. İlhan ve Büşra’da beklenmedik gelişmeler kısa da olsa herkesi sevindirir. Çubukköy halkı, Serahatin’in planlarına akıllıca karşılık vererek ama kendilerini bekleyen durumdan habersiz olarak direnmeye devam ediyor. Kadir, Selahattin’le yüzleşir ve yakında gerçekleşecek olan beklenmedik bir isimle ölümle yüzleşir. Serahattin, Firze’den istediğini alamayınca, Firze yakınlarda faturaları öderken ait olduğunu hissettiği bir çözüm bulur. Serahattin, Firze’den istediğini alamayınca, Firze yakınlarda faturaları öderken ait olduğunu hissettiği bir çözüm bulur. Serahatin, beklenmedik bir ismin yardımıyla herkesin hayatını alt üst edecek bir planı devreye sokar. Her zaman mücadeleye hazır olan Çubukköylüler bu sefer zor bir çıkmazdadır. Kadir zor bir durumdan kurtulmaya çalışırken, Selahattin her şeyi tersine çeviren bir hamleyle herkesi şaşırtır. baba tv dizisi

Bir Anadolu şehrinde Saruhanlı ailesinin hayatı bir anda değişir. Değişimi anlatan bu dizide beklenmedik olaylar çok güzel anlatılmış ve hayatın gerçekleriyle harmanlanmış. İlk bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazanan ve binlerce kişiden olumlu yorumlar alan dizinin aşiret reisi Emin Sarhanri ile cezaevinden çıkan oğlu Kadir’in karşı karşıya geleceği netleşiyor. ipucu. Haluk Bilginer, Tolgahan Sarıtaş, Ayda Aksel, Taner Rumeli, Deniz Hamzaoğlu, Özge Yağız, Bihter Dinçel, Zeynep Tuğçe Bayat, Hakan Kurtaş, Cem Uslu ve daha niceleri dizide kadroda yer almıştır. Planından daha güçlü bir kadro. Baba, Ayyapum imzalı, ilk bölümü 15 Şubat 2022’de yayınlanan, Türkiye yapımı aksiyon ve drama televizyon dizisidir. Başrollerini Hulk Birginer ve Torga Sarıtaş paylaşıyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.