HABER DETAYI

27 Aralık 2022 21:27

Aldatmak 15.Bölüm Fragmanı

Aldatmak 15.Bölüm Fragmanı

Aldatmak dizisinin yeni bölümü 29 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Dizi özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecektir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. son bölümde neler oldu

Güzide Tarık çocuklara bile sırt çevirdiğinde gerçek yüzüyle yeniden karşılaşır. Tüm kırgınlıklarını geride bırakıp çocuklarına kol kanat germesi gerektiğini fark etti. Ozan’ın hayatı ile vicdanı arasında yaptığı seçim onu ​​çok daha büyük bir ikilemde bırakacaktır.

Tariq, zenginliği ortaya çıktıktan sonra çevresindeki herkesten şüphelenmeye başlar.Sır ortaya çıktıkça, dost ya da düşman her hareketine karşı delil toplayan Tarık, zamanı geldiğinde harekete geçecektir.

Oylum, gelecek için çok endişelidir. Hayali olmayan bir lise üçüncü sınıf öğrencisi dayanamaz. Hayatına tesadüfen giren Bellum sandığından çok daha yakındır. Aniden önlerinde beliren bu yeni adam, bunun Oilam ve Toruga arasında bir aşk sınavı olacağının sinyallerini vermeye başlamıştı bile.

Hapishanede karanlık tarafı benimseyen Ozan, yeni ortamına hızla uyum sağlar. Aynı zamanda Ortan’ın her şeyin sebebine en yakın kişi olduğunun hâlâ farkında değildir. Ozan ne kadar unutmaya çalışsa da bu sefer aldığı suçluluk duygusuyla yüzleşmek zorundadır.

Artık içine düştüğü yükü taşıyamaz. Tarık son bir ezici darbeyle Gyuzide’yi tamamen çileden çıkardı. Peki Güzide’nin gazabına dayanabilecek midir?

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.