TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: DentGroup Adana
  • ADRES: Huzurevleri Mahallesi Türkmenbaşı Bulvarı No:60/D Canoğlu Plaza Çukurova / ADANA
  • TELEFON: 0 (322) 245 0701
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

DentGroup olarak, 2006 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde açtığımız ilk kliniğimizle hizmet vermeye başladık. 2012 yılına geldiğimizde kurumsallaşma süreçlerinde DentGroup Kids markası ile 0-12 yaş çocuklara özel diş klinikleri açıldı. 2013 yılında dijital diş hekimliği ilkemize uygun olarak geliştirdiğimiz, CRM – ERP tabanlı dental online yazılım DentSoft’u, 2015 yılında hizmet vermeye başlayan dijital diş laboratuvarı DentLab izledi.

Her geçen gün hızla gelişen dünyaya ayak uydurmanın önemini bilen bir kurum olarak, 2017 yılında DentGroup APP uygulamamız ile hastalarımıza Android ve IOS tabanlı hizmetler sunmaya başladık ve dental sektörde online randevu sistemini geliştirdik. Öğrenmeye her daim öncelik veren vizyonumuz ile kendi eğitim platformumuz DentGroup Academy’de hekimlerin eğitim ve gelişimlerine destek vermeyi görev edindik. Sanat sevgimizi hastalarımızla da paylaşmak adına kültür dergimiz DG World’ü hem basılı hem dijital olarak yayına aldık. Elbette müziksiz ve yayınsız bir DentGroup düşünülemezdi, DG TV ve DG FM ile tüm kliniklerimizde yayın ve müzik akışlarına başladık.

Bugün ise 160+ diş hekimi ile hastalarına hizmet sunan ve uluslararası platformlarda yer almayı hedefleyen bir kurum haline geldik. Kurumsallaşmaya inanan DentGroup olarak; amaç ve hedeflerimizi strateji, gelişim, koordinasyonu üzerinde yürütmeye aynı gelişim ve istek ile devam ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.